Nasze przedszkole

„HAPPY KIDS” Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Kamieńcu Wrocławskim to placówka niepubliczna. Posiada wpis do Ewidencji Szkół i Placówek niepublicznych gminy Czernica pod numerem 08. Od stycznia 2013r. przeprowadziliśmy się do nowego budynku usytuowanego przy ul. Cichy Kącik 16 (obok szkoły podstawowej) w Kamieńcu Wrocławskim. Przedszkole mieści się na parterze, posiada powierzchnię 650mkw i na potrzeby dzieci zostały przygotowane:

• 6 sal przedszkolnych o powierzchni 70mkw, z własnymi łazienkami
  • 2 sale do zajęć dodatkowych- gabinet logopedy
  • sala gimnastyczna
  • jadalnia
  • duża przestronna szatnia z oddzielną szafką dla każdego dziecka
  • 3 oddzielne atestowane place zabaw
  • parking dla rodziców pod samym przedszkolem, zapewniający bezpieczne przejście do budynku

Bezpieczeństwo dzieci nade wszystko! Nasze przedszkole posiada:

• wewnętrzny system ppoż (światła awaryjne, hydranty, 4 wyjścia ewakuacyjne)
  • mechaniczną wentylację całego obiektu
  • kodowane wejście na teren przedszkola

Nasz budynek przygotowany jest na przyjęcie osób niepełnosprawnych – parking i podjazd na wózków inwalidzkich, szerokie drzwi, oraz bezprogowa komunikacja na terenie całego przedszkola.

Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Organ prowadzący

Organem prowadzącym, jak i Dyrektorem przedszkola jest Pani Anna Jezierska – pomysłodawczyni i założycielka HAPPY KIDS, od 2002r. mieszkanka Gajkowa, mama trójki dzieci.
Anna Jezierska jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek filologia angielska, specjalizacja nauczycielska, oraz Podyplomowego Centrum Kształcenia Ustawicznego Nauczycieli Andragog w Opolu, kierunek Wychowanie Przedszkolne i Kształcenie Zintegrowane oraz Zarządzanie Oświatą. Podnosząc ciągle swoje kwalifikacje zawodowe oraz realizując swoje pasje, ukończyła również liczne studia podyplomowe, m.in. Public Relations na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, tłumacza języka angielskiego na Uniwersytecie Wr.
Mieszkańcy gminy Czernica, a głównie Gajkowa, wyrazili swoje uznanie za pracę i zaangażowanie Pani Jezierskiej wybierając ją na radną gminy Czernica, w listopadzie 2010r. Pani Jezierska była członkiem Komisji Oświaty i Spraw Społecznych w Radzie Gminy.

DANE FIRMY:
A.J. Anna Jezierska
ul. Cichy Kącik 16
55-002 Kamieniec Wr.
REGON: 020542205
mBank: 29 1140 2004 0000 3702 4729 6924

Nasza kadra

Anna Jezierska

Dyrektor Happy Kids

Pracuj z nami

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Tu sprawdzisz oferty pracy w naszym przedszkolu